تمامي مطالب موجود در اين سامانه از وب سايت هاي ديگر و بدون دخالت انساني جمع آوري شده , لذا تمام مسئوليت آنها بر عهده وب سايت منبع ميباشد. مطالب مغاير با قوانين جمهوري اسلامي ايران را از طريق بخش تماس با ما به ما اعلام کنيد.


تازه ترین مطالب
تبلیغات


بالاخره کدام تحلیل فرقه رجوی در مورد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا درست است ؟  

بالاخره کدام تحلیل فرقه رجوی در مورد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا درست است ؟ موضوع : مقاله  قبل از انتخابات آمریکا فردی به نام سعید سجادی از عوامل فرقه رجوی در سایت آفتابه کاران مقاله به نام «سیاست امریکا در قبال ایران بعد از انتخابات » که در آنجا حمایت کامل مریم قجر از خانم کلینتون به چشم می خورد و دلیل می آورد که خانم کلینتون فرقه را از ليست سیاه خارج نموده است و ...

ادامه مطلب  

 

هشدار احمدی‎نژاد درباره انتخابات ۹۶
دود این سردی انتخابات
به چشم نظام خواهد رفت


ساعت ۲۴- رئیس‌جمهوری سابق می‌گوید انتخابات سال آینده ریاست‌جمهوری، «سوت و کور» و از سردترین دوره‌های انتخابات خواهد بود.
محمود احمدی‌نژاد در جلسه‌ای که به تازگی با مشاوران و دستیارانش داشته، هشدار داده است که دود این سردی انتخابات به چشم نظام خواهد رفت.
سایت پایش در این باره نوشت: احمدی‌نژاد هر گونه کمک به گرم کردن تنور انتخابات سال آینده را رد کرده و گف

ادامه مطلب  

دوشنبه 17 آبان صبح  

11:00 تا 12:30
وقت همگی بخیر
پیشنهادم به سرمایه گذاران محافظه کار این هست که حداقل 20-30 درصد سرمایه را حتی در مثبت فردا نقد باشند تا نتیجه انتخابات امریکا مشخص شود. قبلا هم خدمت شما عرض شد انتخابات 8 نوامبر یک بازی 50-50 برای ماست. احتمالا خودرویی ها در ریزموج 5 باشند و بعد از رسیدن به هدف اولیه عرضه ها کمی بیشتر شود.

ادامه مطلب  

وزیران صحت، اقتصاد و مهاجرین نیز رأی اعتماد دوباره مجلس نماینده‎گان را به دست آوردند  

فیروزالدین فیروز، وزیر صحت عامه، عبدالستار مراد، وزیر اقتصاد و سید حسین عالمی بلخی، وزیر مهاجرین امروز چهارشنبه (۲۶ عقرب) نیز رأی اعتماد دو باره مجلس نماینده‎گان را بدست آوردند.
مجلس نماینده‎گان امروز در پنجمین روز استیضاح برای این وزیران صندوق‌های غیابی گذاشتند.
سر انجام وزیر صحت عامه با به دست آوردن ۱۷۰ رأی تأیید، وزیر اقتصاد با به دست اوردن ۱۱۴ رای تأیید و وزیر مهاجرین با به دست آوردن ۱۰۵ رأی تایید توانستند که رأی اعتماد دوباره مجلس

ادامه مطلب  

تشتّت ذاتی در جریان اصولگرا  

تلاش مجدد برای وحدت بر سر کاندیدای واحدداریوش احمدیانوقتی به دنیای سیاست در ایران د دهه‌ی شصت نگاهی می‌اندازیم می‌بینیم که صف‌بندی‌های سیاسی به راست و چپ محدود می‌شد و عمده اختلاف این دو جریان هم بر سر موضوعات اقتصادی بود؛ به شکل عامیانه اش می‌توان گفت که راست‌ها معتقد به محدود کردن دولت در اقتصاد بودند و چپ‌ها قائل به دخالت گسترده‌ی دولت در اقتصاد. با گذشت سالها چپ‌ها که دیگر به آن نظرات اقتصادی شان چندان باوری نداشتند به اصلاح طلب

ادامه مطلب  

دو فوریت لایحه ۱.۵ میلیارد دلاری اشتغال سه‌شنبه به مجلس می‌رسد  

رئیس فراکسیون اشتغال
تاریخ 1395/08/29 ساعت 12:22

رئیس فراکسیون اشتغال و تولید از ارائه لایحه دو فوریتی تحصیص ۱.۵ میلیارد دلار از منابع صندوق توسعه ملی برای اشتغال روستایی در روز سه‌شنبه همین هفته به مجلس خبر داد و گفت : در صورت تصویب دو فوریت، این لایحه تا روز چهارشنبه نهايي می‌شود.
 
 غلامرضا کاتب نماینده گرمسار و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: لایحه دولت برای برداشت 1.5 میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای اشتغال روستایی با قید دو فوریت

ادامه مطلب  

دو تن از نمایندگان فعلی و سابق استان در کمیسون تطبیق مصوبات دولت و مجلس  

طی حکمی از سوی دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی حاج سید سعید حیدری طیب نماینده سابق کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی به عنوان عضو کمیسیون تطبیق مصوبات دولت با مجلس منصوب شد.
طی حکمی از سوی دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی حاج حسن سلیمانی رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه و نماینده کنگاور . صحنه . هرسین و بیستون برای هفتمین بار متوالی به عنوان عضو کمیسیون تطبیق مصوبات دولت و مجلس منصوب شد.

ادامه مطلب  

واکنش ها در برابر سلب صلاحیت وزیران حکومت وحدت ملی از سوی پارلمان  

سلب صلاحیت بی‌پشینه وزیران کابینه از سوی مجلس نماینده‌گان پرسش‌های جدی‌یی را به بار آورده‌است. شماری از آگاهان می‌گویند که اعضای مجلس به‌گونه غیر حرفه‌یی در کار استیضاح وزیران کابینه، عمل می‌کنند.
در گذشته‌ها نیز دیده شده‌است که وزارت‌ها در هزینه‌کردن بودجه‌های توسعه‌یی شان کوتاه آمده‌اند، اما وزیران این وزارت‌ها از سوی مجلس سلب اعتماد نشده‌اند و این نخستین‌بار است که وزیران از بهر مصرف کمتر بودجۀ شان به‌گونه گروهی سلب صلا

ادامه مطلب  

 

زنده یاد ناصر قربان نیا میرکمحله 1392 
ادامه از پست 828
3
پاسخ‌های مستند آیت‌الله هاشمی به سؤالات تاریخی استادان دانشگاه‌ها
جرم و جنایت و خرافه‌گرایی از نتایج بی‌عدالتی در اجتماع است
عده‌ای با اغراض سیاسی به مقامات اطلاعات غلط می‌دهند
مجلس دهم نشان داد که فریب کاسبان فتنه و کاسه های داغ‌تر از آش را نمی‌خورد
همه زور تندروها همین ٧٠ رای بود
حضور مردم در انتخابات باعث شد اعتدال در مجلس حاکم شود
چند توصیه به اصول‌گرایان
تقدم صلح بر عدالت
رو

ادامه مطلب  

دوشنبه 24 شهریور صبح  

10:00 تا 11:00
صبح همگی بخیر
اثر کوتاه مدت انتخابات امریکا تمام شده و بازار متعادل تر شده است. نوسانات سهمهای بزرگ نهایتا 10 درصد خواهد بود ولی قدرت رشد بیشتر فعلا در یکماه پیش رو ندارند و بازار منتظر پیامدهای انتخابات هشتم نوامبر است.
11:00 تا 12:30
شبندر از روی محدوده حمایتی 450-460 نوسان مثبت داشت و باعث شد گروه پالایشی امروز شاخص را مثبت نگه دارند. خودرو روی 300-305 حمایت شد. اونس طلا به 1200 $ نزدیک شد.

ادامه مطلب  

مجلس، وزیر مخابرات را هم رد صلاحیت کرد  

مجلس نمایندگان در چهارمین نشست استیضاح وزیران، وزیران زراعت، مبارزه با مواد مخدر و انرژی و آب را با اکثریت آرا تایید و وزیر مخابرات را رد صلاحیت کرد. نمایندگان مجلس هم‌چنان روز گذشته (سه‌شنبه ۲۵ عقرب) در غیاب وزیران، صندوق گذاشتند که عبدالرزاق وحیدی وزیر مخابرات و تکنولوژی معلوماتی با ۴۹ رای تایید، ۱۴۷ رای رد، ۳ رای سفید و ۲ رای باطل از سوی مجلس رد صلاحیت شد. هم‌چنین علی‌احمد عثمانی وزیر انرژی و آب، با ۱۱۴ رای تایید، ۶۰ رای رد، ۲۳ رای سفید

ادامه مطلب  

تقدیم لایحه هوای پاک برای وقت‌کُشی  

همچنین به تازگی دولت برای کاهش میزان آلودگی هوا در کلان شهرها لایحه ای را با نام «لایحه هوای پاک» تقدیم مجلس نموده که کلیات آن در مجلس به تصویب رسید. دولت در حالی نسخه نهايي درمان آلودگی را در اصلاح قوانین می داند که بسیاری از تکالیفی که در قوانین فعلی برای دستگاه های اجرایی مختلف پیش بینی شده مورد غفلت قرار گرفته است.

ادامه مطلب  

دیدار سفیر ایران با رئیس مجلس عالی نخجوان  

 
باکو –ایرنا – جواد جهانگیرزاده سفیر جمهوری اسلامی ایران روز دوشنبه در نخجوان٬ با واصف طالب اف رئیس مجلس عالی این جمهوری خودمختار جمهوری آذربایجان دیدار کرد .
 
به گزارش ایرنا،جهانگیرزاده در این دیدار با اشاره به روابط رو به گسترش جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان طی سال های اخیر٬ بر ادامه این روند در طی ماموریت خود تاکید کرد. 

ادامه مطلب  

برد ترامپ ، مقابل هیلاری  

 انتخابات نه پیروزی ترامپ بود نه شکست هیلاری (آن طور که خودشان خوش داشتند بگویند) . و نه حتی پیروزی محافظه کاران بود بر جمهوری خواهان ، چرا که بسیاری از جمهوری خواهان هم در جبهه ی انتخاباتی ترامپ جای نگرفتند . این انتخابات حتی پیروزی یا شکست تفکری شرور تر بر تفکری کمتر شرور هم نبود (آنطور که چامسکی می گفت) یا پیروزی رو بازی کردن بر سیاسی تبلیغ کردن (همان جور که ژیژک استدلال می کرد) ، یا جبهه هایی از دموکراسی در برابر فاشیسم هم لزومن شکست یا پیرو

ادامه مطلب  

خواب های پنبه دانه ای رجوی ها برای انتخابات آمریکا  

خواب های پنبه دانه ای رجوی ها برای انتخابات آمریکا  موضوع : مقاله از رویای به رسمیت شناخته شدن توسط کلینتون تا یأس و سرخوردگی با انتخاب ترامپانتخابات آمریکا بار دیگر نشان داد که رجوی ها به این علت که تحلیل ها و حرف های شان ریشه ای در واقعیتها ندارد با چه سرعتی می توانند نظرات و تحلیل های خود را بچرخانند!!

ادامه مطلب  

انجمن اسلامی دانشگاه فردوسی مشهد: نایب رییس‌مجلس هم حق سخن گفتن ندارد، خودی‌های مشهد چه کسانی‌اند؟  

این رویداد و نمونه های مشابه قبلی اینگونه رفتارها نشان از اراده ای پولادین جهت یکدست کردن فضای فرهنگی و سیاسی این کلان شهر مذهبی و نادیده گرفتن تکثر طبیعی آن دارد. باید به این سوال که در بخشی از جامعه ایجاد شده پاسخ داده شود که اگر در این شهر نائب رئیس مجلس قانون گذاری کشور حق سخن گفتن در جمعی محدود را ندارد پس چه دایره ای از خودی ها برای این شهر تعریف می شود؟!...

ادامه مطلب  

مشاهیر لُر :آیت الله ابوالقاسم خزعلی  

ابوالقاسم خزعلی (۱ فروردین ۱۳۰۴ در بروجرد لُرستان – ۲۵ شهریور ۱۳۹۴) از تدوین کنندگان قانون اساسی جمهوری اسلامی (نماینده سمنان در مجلس خبرگان قانون اساسی)، عضو سابق شورای نگهبان برای ۲۰ سال، عضو مجلس خبرگان رهبری از ابتدا تا زمان مرگ و مسئول بنیاد بین‌المللی غدیر بود. وی یکی از حامیان انجمن حجتیه به شمار می‌رفت.

ادامه مطلب  

 

بلاخره برای اولین بار پس از مشروطه, انگلیسها موفق شدند در مجلس ایران, فراکسیون؟! تشکیل دهند!تلاشهای پانزده سالهء بی بی سی, پانترکان آذربایجان قلابی ( اران ), ترکیه, عربستان و سرویسهای اطلاعاتی انگلیس, آمریکا, سوئد, کانادا و از همه مهمتر; اسرائیل! نتیجه داد و هیاهوئی که بر سر فراگیری زبان مادری؟! آغاز شده بود, به میدانهای ورزشی و بالابردن پرچم بیگانگان و توهین به ملت ایران, کشیده شد و در نهایت به صحن مجلس اسلامی و تشکیل فراکسیون ترکها؟!!! ( تو بخوا

ادامه مطلب  

رهبر انقلاب در دیدار هزاران نفر از مردم استان اصفهان:  

آمریکا همان آمریکاست و نتیجه انتخابات آن برای ما فرقی نمی‌کند/ برای مواجهه با هر حادثه محتملی آماده‌ایم/ مردم باید اثر اقتصاد مقاومتی را ببینند

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای «بصیرت سیاسی» را یکی از نیازهای ضروری به‌ ویژه در میان نخبگان خواندند و تأکید کردند: نبود بصیرت موجب می‌شود انسان مجذوب مواردی شود که واقعاً جاذبه ندارند، همانند عده‌ای که مجذوب آمریکا هستند در حالی‌ که این مجذوبیت، دروغین است.

ادامه مطلب  

روز دندانپزشکی  

 
 
 
به منظور گسترش و پیشرفت خدمات درمانی و بهداشتی دهان و دندان در مناطق محروم کشور و روستاها، مجلس شورای اسلامی در 23 فروردین 1360، قانون تربیت بهداشت‏ کاران دهان و دندان را تصویب کرد. در این قانون، مجلس، وزارت بهداشت و درمان را موظف نمود که داوطلبانی را برای تربیت در این دوره، جذب کند و پس از دادن آموزش‏های لازم، با مدرک فوق دیپلم، آنان را در مناطق محروم به خدمت گمارد تا از این طریق، ضمن ارائه خدمات اولیه، از شیوع بیماری‏های دهان و دندان ج

ادامه مطلب  

برگزاري انتخابات شوراي دانش‌آموزي  

در مورخه‌ی 95/8/3 رأس ساعت 9 صبح انتخابات شورای دانش‌آموزی دبستان شهید فیروزی در محیطی آرام برگزار و در ساعت 11 صبح به اتمام رسید.
برای مشاهده‌ی فیلم و تصاویر انتخابات شورای دانش‌آموزی این دبستان روی فیلم و تصاویر كلیك كنید.
همچنینی برای مشاهده‌ی اسامی منتخبین شورای دانش‌آموزی و تعداد آراءِ مأخوذه‌ی آن‌ها به ادامه مطلب بروید

ادامه مطلب  

تصویب قانون اساسی توسط خبرگان رهبری(1358)  

شورای نگهبان در نظام جمهوری اسلامی ایران یكی از مهم‏ترین نهادهای حكومتی به شمار می­آید. این نهاد شباهت زیادی با بعضی از نهادهای حافظ قانون اساسی در تعدادی از كشورها دارد. در قوانین اساسی برخی كشورها نیز نهادهایی به نام «دادگاه قانون اساسی»، « شورای قانون اساسی»، «دیوان قانون اساسی» و نظایر آن پیش بینی شده است كه با وجود برخی تفاوت­ها، از حیث ساختار و نوع مسئولیت­ها با یكدیگر شباهت های فراوانی دارند. شورای نگهبان در قانون اساسی جمهوری اس

ادامه مطلب  

پیامدهای لغو سخنرانی نائب رئیس مجلس همچنان ادامه دارد  

 
آیت الله علم الهدی از مطهری شکایت می کند!؟ علی مطهری با دولت برخورد قانونی!؟

 
یکشنبه پرحادثه؛ شاید بهترین عنوان برای حوادث امروز عرصه سیاست ایران باشد؛ روزی که« لغو»،«برخورد قانونی»، «برکناری»،«استیضاح» و «شکایت» مهم ترین کلید واژه هایش بودن؛ همه این کلید واژه ها را به تنهايي لغو سخنرانی علی مطهری در مشهد مقدس، آفرید/ به نظر می رسد که در ماه های منتهی به انتخابات، یکی از دعاهای دائمی استانداران دولت روحانی، این باشد که از خدا بخواهند ع

ادامه مطلب  

عروسی یا ...  

تولدم هم گذشت .
البته بخیر گذشت.
و برخلاف تصورم عمل کرد و خیلی حالمو خوب کرد.الان حس میکنم که قلبا دوسش دارم.
ولی انگار خوشی به ما نیومده...
یه مجلس دعوت شدیم.
عروسی پسر خاله ش. همون خاله ای که حسابی منو با کاراش چزونده بود و به قول اینا مثلا طرفداری اینا رو کرده بود و با کارا و حرفاش حاله منو بد کرده بود.
اینا ک میگن خیلی مدیونشن و در حقشون خیلی خوبی کرده ولی من ازش ناراحتم برای همین لج کردم و گفتم ک مجلس این آدم من پامو نمیزارم.
بخاطر همین مجلس برا

ادامه مطلب  

واکنش دفتر آیت‌الله علم‌الهدی به لغو سخنرانی مطهری در مشهد  

 

 واکنش دفتر آیت‌الله علم‌الهدی به لغو سخنرانی مطهری در مشهد
 

 
با کمال تاسف امروز شخصی که در جایگاه هیات رییسه مجلس قرار دارد رییس جمهور را تهدید می‌کند که اگر پیگیری برای کشف علل انحلال سخنرانی من در مشهد را نکنی، مجلس فلان و بیسان می‌کند!!
 
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، دفتر امام جمعه مشهد اعلام کرد:
 
با کمال تاسف امروز شخصی که در جایگاه هیات رییسه مجلس قرار دارد رییس جمهور را تهدید می‌کند که اگر پیگیری برای کشف علل انحلال

ادامه مطلب  

آقای گل محمدی/وزارت خارجه اعتراض خود را نسبت به نقض برجام اعلام کرده است/ آمریکایی به تعهدات خود پا  

 
 
حسین نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان درباره روند کاری کمیسیون متبوعش در هفته پیش رو اظهارکرد: کمیسیون امنیت ملی مجلس هفته جاری فقط در روز سه‌شنبه جلسه خواهد داشت.وی افزود: یکی از دستورات کار کمیسیون در روز سه‌شنبه تعیین اعضای کمیته تحقیق و تفحص پیرامون اقدامات دولت احقاق حقوق شهروندانی که از آمریکا خسارت دیده‌اند است.سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس خاطرنشان کرد: هیئت رئیسه

ادامه مطلب  

نمابنده بابلسر و فریدونکنار در خصوص جانمایی منطقه ازاد در استان ؛  

 
شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور« بندرامیرآباد » را انتخاب کرد
 
شمال نیوز : نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی گفت: شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی می‎تواند معمار عمارت پیشرفت مازندران در بهترین بستر و زمینه باشد.....
شمال نیوز : نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی گفت: شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی می‎تواند معمار عمارت پیشرفت مازندران در بهترین بستر و زمینه باشد.به گزارش شمال نی

ادامه مطلب  

فعالیت‌های شهر الکترونیک  

بسیاری از فعالیت‌هایی که در شهرهای عادی صورت می‌پذیرد قابلیت اجرا در به صورت الکترونیکی و در غالب شهرهای الکترونیکی را دارا می‌باشد و شاید می‌توان گفت این مجموعه فعالیت‌ها در شهرهای الکترونیکی به صورت راحت‌تر اجرا می‌گردد.
فعالیت‌های انجام گرفته در یک شهر الکترونیک را می‌توان به مجموعه‌هایی تقسیم کرد که بعضی از آنها عبارتند از:
فعالیت‌های بانکی: مثل پرداخت قبوض، برداشت پول از حساب، انتقال پول و غیره
فعالیت‌های اداری: مثل ثبت اسنا

ادامه مطلب  

نامه سر گشاده دکتر صادق زیبا کلام به علی مطهری  

نامه سر گشاده دکتر صادق زیبا کلام به علی مطهریبسمه تعالیجناب آقای دکتر علی مطهری
نماینده محترم مردم تهران و عضو کمسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامیبا سلام و تحیات و طلب مغفرت برای روح پر فتوح ابوی ارجمندتان، اخیرا بودجه سازمان ها و نهادهای فرهنگی کشور در سال جاری را مطالعه می کردم و از آنجا که حضرت عالی عضو کمسیون فرهنگی مجلس هستید، یکی دو پرسش در خصوص این حجم هزینه فرهنگی برایم پیش آمده که ان شاالله ارشاد می فرمایید.

ادامه مطلب  

پیروز و بازنده واقعی انتخابات آمريكا اسدالله افشار  

پیروز و بازنده واقعی انتخابات آمریكا                    
اسدالله افشار
 انتخابات امریكا پس ازحاشیه‌های فراوان به پایان رسید ودونالد ترامپ، نامزد جمهوریخواهان و جنجالی‌ترین نامزد انتخابات تاریخ ریاست جمهوری امریكا به عنوان چهل و پنجمین رئیس‌جمهور امریكا راهی كاخ سفید شد. دونالد ترامپ با دستیابی به 8/47 درصد آرای آمریكایی‌ها (279 رأی الكترال) درحالی برنده انتخابات روز سه شنبه هشتم نوامبر 2016 -18آبن ماه 1395-آمریكا شد كه هیلاری كلینتون، نامز

ادامه مطلب  

جزییات لغو سخنرانی علی مطهری در مشهد  

 
 
سخنرانی علی مطهری، نایب رییس مجلس شورای اسلامی که قرار بود امروز در مشهد برگزار شود، با ممانعت مواجه و لغو شد.
به گزارش شمال نیوز، بتول گندمی، رئیس مجمع مشورتی اصلاح طلبان خراسان رضوی در گفت‌وگویی با ایسنا اظهار کرد: هنوز از علت لغو برنامه آگاه نیستیم. مکاتبات برای دریافت مجوز از استانداری و فرمانداری از 10 روز قبل انجام شد اما روز گذشته ساعت 3 بعد از ظهر، بعد از پیگیری‌ها و حتی تغییر سالن، به ما اطلاع دادند که دستور مبنی بر برگزار نشدن ب

ادامه مطلب  

لایحه بودجه سال آینده ۱۴ آذرماه تقدیم مجلس می‌شود  

نوبخت خبر داد
تاریخ 1395/08/29 ساعت 12:27

​رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: ۱۴ آذر‌ماه لایحه بودجه سال ۹۶ تقدیم مجلس می‌شود.
 
 محمدباقر نوبخت در برنامه «در مسیر توسعه» گیلان، با بیان اینکه برنامه ششم توسعه تا چند هفته دیگر در جلسه علنی مجلس مطرح می‌شود، گفت: 14 آذرماه سال جاری لایحه بودجه سال 96 تقدیم مجلس می‌شود.
وی با اشاره به اینکه برنامه ششم توسعه وضعیت کشور را در بخش‌های مختلف تا سال 1399 مشخص می‌کند و برنامه استان‌ها در چارچوب بخشی و ملی تعی

ادامه مطلب  

ترامپ یا کلینتون!؟  

شخصیت دونالد ترامپ در عین حالی که بسیار حال بهم زن است اما برای من نسبت به کلینتون خوشایند تر است . به طور کلی انتخابات این دوره ایالات متحده جدای از جنجالی بودنش بر سرنوشت میلیون ها نفر در خاورمیانه تاثیر می گذارد . سیاست های فردی و حزبی این دو نامزد می تواند سرنوشت ما، به عنوان ساکنان خاورمیانه را رقم بزند . مردمی که هزاران کیلومتر انطرف تر زندگی میکنند با همین رای ساده می توانند اینده ی ما را رقم بزنند . اینده ای که من و مردمم عرضه ی رقم زدنش

ادامه مطلب  

کلینتون هنوز می‌تواند رئیس‌جمهور آمریکا شود  

کلینتون هنوز می‌تواند رئیس‌جمهور آمریکا شود/ آیا دموکرات ‎ها و جمهوری‌ خواهان می‌ توانند ترامپ را سرنگون کنند؟
نتیجه انتخابات آمریکا هنوز قطعی نشده، بلکه همه چیز را 538 رأی‌دهنده الکترال در ماه دسامبر تعیین خواهند کرد؛ روی کاغذ احتمال دارد این افراد بر خلاف نتایج پیش‌بینی‌شده و اتفاقاً...
 دموکرات‌ها و لیبرال‌های پروپاقرص که دلشان نمی‌خواهد چهار سال ریاست‌جمهوری دانلد ترامپ را تحمل کنند، هنوز هم کورسوی امیدی هرچند اندک دارند. هیل

ادامه مطلب  

واکنش نمایندگان و چهره‌های سیاسی: دولت و وزیر کشور بگویند که چکاره‌اند  

سخنگوی دولت اصلاحات: خودمختاری و خود محوری در خراسان حاکم شده است
عبدالله رمضان‌زاده سخنگوی دولت اصلاحات در واکنش به لغو سخنرانی علی مطهری در مشهد در اینستاگرام خود نوشت: آیا خراسان رضوی قصد جدایی از ایران دارد؟ به نایب رییس مجلس شورای اسلامی ایران اجازه سخنرانی ندادند.
او در مصاحبه با اصلاحات نیوز با اشاره به این موضوع اظهار داشت: راستش را بخواهید من گیج شده ام و نمی دانم این اقدامات به چه معناست، احمدی نژاد با وجود منع رهبری امروز به اسو

ادامه مطلب  

چرا مطهری می‌خواهد امام جمعه مشهد را «قانون‌شکن» جلوه دهد؟! /فصل دوم سریال لغو کنسرت‌ها آغاز شد؛  

دولت‌مردان آیت‌الله علم‌الهدی را مقصر عدم رأی‌آوری ليستِ مطبوع‌شان در انتخابات 7 اسفند می‌دانند و برای آنکه انتقام سیاسی‌شان را از انقلابی‌ها بگیرند، یک روز برای لغو کنسرت عزا می‌گیرند و فردایِ آن لغو برنامه مطهری را متوجهِ امام جمعه مشهد می‌کنند.

ادامه مطلب  
صفحات ادامه نتايج:  1 
ورود به کانال تلگرام